Horizon 57

Sdružený letecký přístroj

Horizon 57 je komplexní digitální letecký přístroj poskytující všechny potřebné letové údaje. Základem přístroje je kvalitní AHRS modul, zajišťující precizní umělý horizont. Skvělou čitelnost na slunci zajišťuje vysoce kvalitní IPS displej.

Základní funkce přístoje:

  • PFD – základní letové údaje  (NOVÁ GRAFIKA)
  • Výškoměr + variometr
  • IAS – rychloměr
  • Logbook
  • G – metr
  • Zatáčkoměr
  • Chronometr

Co říkají naši zákazníci

S přístrojem Horizon 57 jsem nalétal desítky testovacích hodin. Porovnával jsem s konkurenčním Horisem 80mm od Kanardie. Rozdíl ve funkčnosti je poměrně velký. Při zkušebních letech v normálním režimu se rozdíly neprojevovaly. Velký rozdíl nastal v případech, že letadlo neletělo v normálním režimu, ale při náhlých změnách kurzu, rychlosti a výšky. Horis fungoval o poznání pomaleji a po ustálení letu se stávalo, že zůstal v šikmé pozici. Doplňkové funkce s možností zobrazení jiných přístrojů obohacují možnost využití. Rozsah možností nastavení přístroje umožňuje přizpůsobení pro konkrétní letadlo. Z mého pohledu lepší volba, než konkurenční Horis. Více muziky za méně peněz!
Juraj Čekan
zástupce Ekolot pro ČR
S přístrojem Horizon 57 jsem po několika měsících užívání spokojen. Protože již mám v letadel Garmin G5, využívám nejčastěji funkci chronometru, která spolehlivě indikuje celkový letový čas. V případě přistání přístroj letový čas automaticky pozastaví a znovu spustí po novém vzletu. Oceňuji také dobrou čitelnost i na přímém slunci. Dále se mi velmi líbí vzhled zatáčkoměru – evokuje ve mne vzpomínky na zatáčkoměr v Blaníku se kterým jsem se učil létat. Vzhledem k tomu, že jsme přístroj v praxi porovnávali s G5 tak mohu konstatovat, že Horizon 57 je možné použít jako jeho dostupnější náhradu.
Jan Fridrich
Pilot
Po mnoha odlétaných hodinách s Horizon 57 v mém letadle mohu napsat jediné: funguje perfektně. Nezaznamenal jsem žádný problém, jak se softwarem, tak hardwarem. Komunikace s výrobcem je na jedničku. Již se těším na 80mm verzi. Za mě je to pěkná, levnější a softwarově vybavenější alternativa k ostatním digitálním přístrojům tohoto typu na našem trhu!
Daniel Trochta
DirectFly

Videa

Horizon v číslech

7

Funkcí

350 km/h

Maximální rychlost

330x /s

Takt AHRS

1000 cd

Svítivost displeje

115 g

Hmotnost

Zrcadlení obrazovky

Přístoroj umožňuje online zrcadlení obrazovky prostřednictvím WiFi do Android aplikace „HORIZON“. Prostřednictvím mobilu / tabletu tak můžete získat velkoplošný glass kokpit s plnohodnotnou PFD obrazovkou. Návod na připojení přístroje k aplikaci naleznete v sekci „Ke stažení“.

Cena

15 350 Kč

Maloobchodní cena (nejsme plátci DPH)

Pokud Vás přístroj zaujal, můžete využít nezávazný poptávkový formulář v sekci Kontakt.

Made in Czech Republic